yandex

Homojen PVC Membran

Homojen PVC Membran

PVC, amorf plastiklerin başında gelir. Yani kristalleşme yoktur. Bu nedenle tamamen şeffaf bir yapıdadır. Bu sayede plastik katkılar, PVC’nin yapısına homojen bir şekilde nüfuz edip, PVC ile entegre olabilmektedir.Bu katkılar ile PVC’in özellikleri farklı şekillerde kombine edilebilir. Bu sayede birçok alanda kullanılabilmektedir. Uzun ömürlü, atmosferik şartlara karşı dayanıklı ve sağlam olması nedeniyle dünyadaki PVC’nin yarıdan fazlası inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Uygun katkıların seçimiyle PVC 180-200 C’lerde ayrıştırılmadan işlenebilir. Bu plastik alaşımının şekil değişimleri alçak ısı derecelerinde mümkündür. Bu tip işlemlerde ham maddeler birleştirilir.Bu sayede borular, hortumlar, profiller, folyo ve plakalar ekstrüde edilir. Teller kaplanır, yalıtımlı kılavuz rayları silindirik şekle getirilir, hazır parçalar püskürtülerek dökülür ve içi boş gövdeler üfürülerek oluşturulur.

Homojen PVC Su Yalıtım Membranı

Stabilizan, plastifiyan, ve boyar maddelerle elde edilen karışımların, extruder yöntemi ile eritilip homojen olarak şekillendirilmesi yöntemiyle imal edilen PVC membranlar bünyesinde camtülü, polyester vb bir donatı yer almayan donatısız yekpare ürünlerdir. Genellikle tek renk olarak üretilmektedir. Farklı renk seçenekleri sunmaktadır.

UV dayanımlı/ UV dayanımsız olarak tercih edilebilen, donatısız, sıcak hava kaynağı ile birleştirilen, yumuşak PVC su yalıtım membranıdır.

Avantajları

 Homojen,

 TS EN 13967 Standartlarına uygun,

 Kolay ve kaliteli el kaynak imkanı,

 Bitki köklerine dayanıklı,

 Çözünme ve çürüme dayanımı,

 Geniş olarak üretilebilen rulo ebatları ile hızlı ve ekonomik uygulama ,

 Elastikiyet, yüksek boyutsal stabilite ve yırtılma direnci,

 Bağımsız test laboratuarları ve akredite üretim laboratuarları tarafından çok sıkı takip edilen yüksek kalite,

 Buhar geçirgenliğine sahip,

Geri dönüştürülebilen doğa dostu malzeme

 

PVC Membran Kullanım Alanları

Çatı Yalıtım Sistemleri

Temel Yalıtım Sistemleri

Su Yapı Sistemleri

Hafif Metal Yapılar

Temel Bohçalama ve Perde Duvarları

Sulama Havuzları

Beton Teras Yapılar

Tünel ve Yeraltı Yapıları

Süs Havuzları

Bahçe Teras Yapılar

Islak Hacimler

İçme Suyu Depoları

Otopark Teras Yapılar

Döşemeler

Sulama Kanalları

Homojen PVC Membran fiyatları hakkında detaylı bilgi için 0850 532 72 15 bizi arayabilirsiniz ya da bu formu doldurmanız durumunda biz sizi arayabiliriz
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU