yandex

Kompozit Su Deposu

Kompozit Su Deposu

 Kalıplanabilir, kompozit malzemedir

 

 Gelişen teknoloji ile dayanıklılık olarak metalden daha dayanıklıdır

 

 Bilinen bütün plastiklerden daha uzun ömürlü ve korozyona dayanıklıdır

 

 Hijyenik gıda tüzüğüne uygundur. Koku yapmaz

 

 Çürümez

 

 Montajı kolaydır ve modüler sistemdir.

 

 Sıcaktan ve soğuktan etkilenmez

 

 Geliştirmeye uygun bir depolama yöntemidir. Eklenerek su kapasitesi arttırılabilir.

 

 Yer üstü ve yer altında kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

 

 Yer üstünde güneş ışınlarından ve diğer iklim şartalrından etkilenmez

 

 Yer sıkıntısı olduğunda yeraltında kullanıma uygundur, gömülebilir

 

 Montaj sonrası su kaçağı olmaz

 

 İçerisine güneş girmez ve yosun yapmaz

 

 Yüksek mukavemet sağlar

 

 Darbelere dayanıklıdır

 

 Özellikle yer altında yağmur suyu depolama, temiz su depolama, fosseptik çukurları ve evsel atıkların depolanması, çökertilmesi, arıtılmasında, evsel yağı atıklarının suda ayrıştırılmasında rahatlıkla kullanılabilme imkanı sunmaktadır.

 

 CTP su deposu, isteğe ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre bireysel evlerden toplu yerleşim sitelerine, küçük atölyelerden büyük fabrikaların ihtiyaçlarına göre sistemsel olarak istenilen ebat ve kapasiteye uygun olarak aksesuarları ile birlikte montajı yapılıp hizmetinize sunulmaktadır.

 

 SMC (Sheet Moulding Composite) levha şeklinde kalıplanabilir kompozit su deposu yeraltı su tankı, yerüstü su tankı ve foseptik su tankı olarak kullanılabilir. SMC; esas olarak cam elyaftan oluşan takviye edilmiş polyesterdir. SMC tanklara aynı zamanda FRP tank da denilebilmektedir. FRP ise liflerle güçlendirilmiş bir polimer matristen oluşan birleşik bir maddedir. Bu lifler, aramid, cam, bazalt,karbon, dahil olmak üzere çeşitli malzemelerden oluşabilir. SMC tanklara aynı zamanda GRP tank da denilebilmektedir. Özel üretim hamur kalıplar sayesinde uzun ömürlü su depolarımızı,foseptik tanklarımızı, içme suyu depolarımızı ve yeraltı tanklarımızı kullanabilirsiniz.

 

 

Kompozit Su Deposu fiyatları hakkında detaylı bilgi için 0850 532 72 15 bizi arayabilirsiniz ya da bu formu doldurmanız durumunda biz sizi arayabiliriz
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU