yandex

Mersin Isı İzolasyonu Referans

Mersin Isı İzolasyonu Referans

Mersin ısı yalıtımı en büyük markalarını buluşturduğumuz Santaş İzolasyon olarak yalıtımda 20 yıllık tecrübemiz ile garantili ısı yalıtım çözümleri sunuyoruz.

Mersin Isı Yalıtımı

Profesyonelliğimizi yaşadığımız bu dönemde; Çatı, temel, teras, dış cephe kaplama, iç cephe ısı izolasyonu işleriniz için Santaş İzolasyon ile irtibata geçin.

Ücretsiz keşif için Çağrı Merkezi 0850 532 72 15 – 0533 560 05 04   

Mersin ve Adana gibi Çukurova ve Akdeniz Bölgeleri başta olmak üzere tüm Türkiye' ye ısı izolasyonu ve ısı yalıtımı uygulamaları yapmaktayız.

Yeni çıkan yasalara göre konutlarda, binalarda, yapılarda dış ısı yalıtımı, Bina temel ve perde izolasyonu, Bina çatı izolasyonu zorunluluk ve önem kazanmaktadır. Enerji Kimlik Belgesi alabileceğiniz her geçen gün yenilenen teknolojileri takip ederek nanoteknolojik ürünlerimiz ile sizlere destek vermekteyiz.

Mersin Isı İzolasyonu

Kış aylarında yağan yağmur ve kar suyunun binanızın çatı, teras, balkon, dış cephe, temel ve perdelere zarar vermemesi için mutlaka işi bilen profesyonel firmalara ısı yalıtımı su izolasyonu ısı yalıtımı yapılmalıdır.

Mersin ısı yalıtımı yapılacak ısı izolasyonu ilin fiziki yapısı dikkate alınarak yapılmalıdır. İl sınırlarının büyük bir kısmını oluşturan denizin yaratmış olduğu nem ve dış cephelerdeki çatlak, deformasyonlardan doğan ısı kaçakları ısı izolasyonunu daha önemli kılmaktadır. Denize yakın yerlerde yapılan konutlar içinde tuzlu su büyük risk oluşturmaktadır. Tuzlu suyun bina donatılarına verdiği zararı hepimiz çok iyi biliyoruz. Zaman geçtikçe tuzlu suyun demir donatılar üzerindeki olumsuz etkilerinin önüne geçebilmenin tek yolu ısı izolasyonu, ısı yalıtımıdır. Koruma kalkanı oluşturan nanoteknolojik ürünlerimiz sayesinde dış cephenizi koruyarak sizlere daha konforlu yaşam sağlar. Kış aylarında yaşanan olumsuz hava koşullarında binanızın fiziki olarak, sizlerin de maddi olarak zarar görmemeniz açısından mutlaka Su Yalıtımı ve Isı Yalıtımı yaptırmanız Santaş İzolasyon olarak tavsiyemiz olacaktır. Mersin ısı yalıtım firması olarak siz değerli müşterilerimizin ısı yalıtımı ve ısı izolasyonu problemlerinize profesyonel ve garantili olarak çözüm sağlamak bizler için en büyük hususlardandır. Her sektörde olduğu gibi yalıtım sektöründe de bilgi sahibi olmayan birey ve kurumsal bazı firmalar bizi tercih eden müşterilerimizin bir çoğunu malesef mağdur etmişlerdir. Sizlere önerimiz Mersin ısı yalıtım firmaları arasında tercih yapacağınız zaman firmanın daha önceki yaptığı proje ile referanslarını sormanız ve referanslarını teyid etmenizdir. Mersin ısı yalıtım ve ısı izolasyon işlerinde kaliteli malzeme ve iyi bir işçilik isteyecek iklim şartları olan bir şehrimizdir. İyi yapılmayan bir ısı yalıtımı kısa zamanda tekrardan aynı sorunla karşılaşmanıza neden olacaktır ki buda sizler için can sıkıcı bir duruma gelecektir. Örneğin bilinçsiz ve ucuz kalitesiz malzeme kullanılarak uygulama yapılan bir temel, çatı, havuz, asansör boşluğu, teras, dam, bodrum, dış cephe sizler için maliyet arttıracaktır. Biriken suyun temizlenmesi ve bina içinde oluşan kötü koku, rutubet, küf, yapıya verdiği zarar vs gibi durumlarla karşılaşmamanız için biz Santaş İzolasyon olarak Mersin ısı yalıtımı olarak sizlere çözüm odaklı, kaliteli malzeme, garantili uygulama yaparak sizlere hizmet sağlıyoruz.

Bu hususlar dikkate alınarak yapılacak ısı yalıtımı ve ısı izolasyonu hem binanızın ömrünü uzatacak hem de binada oturan daire sahiplerinin daha konforlu bir hayat sürmelerini sağlayacaktır. Uygun olmayan malzeme ile yapılan ısı yalıtım uygulamaları sonuç vermeyecek, ödenen ücretlerde apartman yönetiminin yeniden para toplamasını zorlaştıracak ve apartman yönetimine olan güveni sarsacaktır. Santaş İzolasyon olarak ısı izolasyonu ve ısı yalıtımı uygulamaları yapmaktayız. Kentsel dönüşüm sayesinde yeni yapılanmanın yoğun olduğu ilçedeki binalarda ve hali hazırda kullanılmakta olan konutlarda bina dış ısı yalıtımı, Bina temel ve perde izolasyonu, Bina çatı izolasyonu önem kazanmaktadır. Kış aylarında yağan yağmur ve kar sularının bina temel ve perde betonlarına etki etmemesi için mutlak suretle işin ehli kişiler tarafından su yalıtımı, Mersin su izolasyonu ve ısı yalıtımı yapılmalıdır. Bina içinde ve bina dışında yapılacak olan yalıtım hem sizleri hem de binanızı korumakla kalmayacak kışın ödemiş olduğunu ısınma ücretlerinde de çok ciddi düşüş sağlayacaktır. Bina temelinden alan suyun, binanın yapımında kullanılan donatılara (beton, demir donatı vs.) çok ciddi zararlar vererek konutun ömrünü kısaltacağı gibi olası bir deprem sırasında gerektiği gibi sağlam kalamayacaktır. İkamet edilecek binaların insan sağlığı ve güvenliği açısından izolasyonun önemi bu noktada öne çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı yapılacak su izolasyonu , su yalıtımı ve ısı yalıtımı çok daha fazla  önem kazanmaktadır. Mersinde yapılacak su izolasyonu ilin fiziki yapısı dikkate alınarak yapılmalıdır. İl sınırlarının bir kısmını oluşturan denizin yaratmış olduğu yüksek nem ve ilçenin kuzeyinde ormanların bulunması, bina temel ve perde izolasyonunu daha önemli kılmaktadır. Denize yakın yerlerde yapılan konutlar içinde tuzlu su büyük risk oluşturmaktadır. Tuzlu suyun bina donatılarına verdiği zararı hepimiz çok iyi biliriz zaman geçtikçe tuzlu suyun demir donatılar üzerindeki olumsuz etkilerinin önüne geçebilmenin tek yoludur izolasyon ve yalıtım. Kış aylarında yaşanan olumsuz hava koşullarında binanızın fiziki olarak, sizlerin de maddi olarak zarar görmemeniz açısından mutlaka Su Yalıtımı ve Isı yalıtımı yaptırmanızdır.

Bu hususlar dikkate alınarak yapılacak su yalıtımı ve su izolasyonu hem binanızın ömrünü uzatacak hem de binada oturan daire sahiplerinin daha konforlu bir hayat sürmelerini sağlayacaktır. Uygun olmayan malzeme ile yapılan su yalıtım uygulamaları sonuç vermeyecek, ödenen ücretlerde daire sahiplerine maddi yönden külfet olacaktır.

Mersin ısı izolasyonu firması olan Santaş Teknolojik İzolasyon Sistemleri, su yalıtımı ve Mersin ısı yalıtımı işlerini kendi bünyesinde bulunan makineler ile uygulamasını yapmaktadır. Standartta kullanılan sürme izolasyon ürünlerinden çok daha üstün nanoteknolojik ısı yalıtım malzemeleri sayesinde uzun yıllar geçirimsizlik sağlayan su izolasyonu sağlamaktadır. En büyük avantajı olarak uygulanan bu nanoteknolojik ısı izolasyon ürünlerimiz ek yeri olmayan, su ve ısı geçirimsiz bir izolasyon sağlamasıdır.

Uzmanlık Alanlarımızdan Bazıları;

Mersin sürme ısı izolasyonu

 Geomembran uygulamaları ile Mersin ısı izolasyonu

 Mersin termal keçe ile ısı izolasyonu

 Mersin termal keçe ile ısı yalıtımı

 Mersin ısı yalıtımlı keçe uygulamaları

 Mersin ısı izolasyonlu keçe uygulamaları

 Mersin dam ısı izolasyonu

 Mersin teras ısı izolasyonu

 Mersin çatı ısı izolasyonu

 Mersin otopark ısı izolasyonu

 Mersin bodrum ısı izolasyonu

 Mersin temel ısı izolasyonu

 Mersin otopark ısı yalıtımı

 Mersin temel ısı yalıtımı

 Mersin bodrum ısı yalıtımı

 Mersin otopark ısı yalıtımı

 Mersin teras ısı yalıtımı

 Mersin çatı ısı yalıtımı

 Mersin dam ısı yalıtımı

 Mersin ııs izolasyonu

 Mersin ısı yalıtımı

 Mersin ısı yalıtımlı dış cephe kaplamaları

 Mersin ısı izolasyonlu dış cephe kaplamaları

 Mersin termal keçe ile dış cephe kaplama

 Mersin ısı yalıtım keçesi ile dış cephe izolasyonu

 Mersin Pamuk sıva ile ısı yalıtımı

 Mersin Pamuk sıva ısı izolasyonu

 Mersin siding kaplama ile ısı izolasyonu

 Mersin setropan panel kaplama ile ısı izolasyonu

 Mersin şap altı ısı izolasyonu

 Mersin termal ısı yalıtım boyası

 Mersin termal ısı izolasyon boya kaplamaları

 Mersin dış cephe ısı yalıtımı

 Mersin dış cephe ısı izolasyonu

 Mersin kiremit altı ısı izolasyonu

 Mersin kiremit altı ısı yalıtımı

 Mersin çatı arası ısı yalıtımı

 Mersin çatı arası ısı izolasyonu

 Mersin parke ısı izolasyonu

 Mersin parke altı ısı yalıtımı

 Yerden ısıtma ısı yalıtımı

 Mersin iç duvar ısı yalıtımı

 Mersin iç duvar ısı izolasyonu

 Mersin tavan ısı izolasyonu

 Mersin tavan ısı yalıtımı

 Mersin duvar arası ısı yalıtımı

 Mersin otopark ısı yalıtımı

 Mersin otopark ısı izolasyonu

 Mersin sera ısı yalıtımı

 Mersin çadır ısı yalıtımı

 Mersin sera ısı izolasyonu

 Mersin çadır ısı izolasyonu

 Mersin boru ısı yalıtımı

 Mersin tank silo ısı yalıtımı

 Mersin boru ısı izolasyonu

Mersin tank silo ısı izolasyonu

 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU