yandex

Mersin Su İzolasyonu Referans

Mersin Su İzolasyonu Referans

Mersin su yalıtımı en büyük markalarını buluşturduğumuz Santaş İzolasyon olarak yalıtımda 20 yıllık tecrübemiz ile garantili su yalıtım çözümleri sunuyoruz. 
Mersin Su Yalıtımı
Profesyonelliğimizi yaşadığımız bu dönemde; Çatı, temel, teras, perde, asansör kuyusu, havuz, ıslak hacim, banyo su yalıtımı ve Polyurea, polüretan, enjeksiyon, Geomembranlar; PVC mebran, EPDM membran, TPO membran, FPO membran,ECB membran, HDPE membran, sodyum bentonit membran işleriniz için Santaş İzolasyon ile irtibata geçin. Ücretsiz keşif için Çağrı Merkezi 0850 532 72 15 – 0533 560 05 04     
Mersin ve Adana gibi Çukurova ve Akdeniz Bölgeleri başta olmak üzere tüm Türkiye’ ye su izolasyonu ve su yalıtım uygulamaları yapmaktayız.                                                                                                                                                                         
Yeni çıkan yasalara göre konutlarda, binalarda, yapılarda dış ısı yalıtımı, Bina temel ve perde izolasyonu, Bina çatı izolasyonu zorunluluk ve önem kazanmaktadır.
Mersin Su İzolasyonu
Kış aylarında yağan yağmur ve kar suyunun binanızın çatı, teras, balkon temel ve perdelere zarar vermemesi için mutlaka işi bilen profesyonel firmalara Su yalıtımı su izolasyonu ısı yalıtımı yapılmalıdır.
Mersin su yalıtımı yapılacak su izolasyonu ilin fiziki yapısı dikkate alınarak yapılmalıdır. İl sınırlarının büyük bir kısmını oluşturan denizin yaratmış olduğu yüksek yeraltı sularının etkisi ve nem olması, bina temel ve perde izolasyonunu daha önemli kılmaktadır. Denize yakın yerlerde yapılan konutlar içinde tuzlu su büyük risk oluşturmaktadır. Tuzlu suyun bina donatılarına verdiği zararı hepimiz çok iyi biliyoruz. Zaman geçtikçe tuzlu suyun demir donatılar üzerindeki olumsuz etkilerinin önüne geçebilmenin tek yolu su izolasyonu, su yalıtımıdır. Kış aylarında yaşanan olumsuz hava koşullarında binanızın fiziki olarak, sizlerin de maddi olarak zarar görmemeniz açısından mutlaka Su Yalıtımı ve Isı Yalıtımı yaptırmanız Santaş İzolasyon olarak tavsiyemiz olacaktır. Mersin su yalıtım firması olarak siz değerli müşterilerimizin su yalıtımı ve su izolasyonu problemlerinize profesyonel ve garantili olarak çözüm sağlamak bizler için en büyük hususlardandır. Her sektörde olduğu gibi yalıtım sektöründe de bilgi sahibi olmayan birey ve kurumsal bazı firmalar bizi tercih eden müşterilerimizin bir çoğunu malesef mağdur etmişlerdir. Sizlere önerimiz Mersin su yalıtım firmaları arasında tercih yapacağınız zaman firmanın daha önceki yaptığı proje ile referanslarını sormanız ve referanslarını teyid etmenizdir. Mersin su yalıtım ve su izolasyon işlerinde kaliteli malzeme ve iyi bir işçilik isteyecek iklim şartları olan bir şehrimizdir. İyi yapılmayan bir su yalıtımı kısa zamanda tekrardan aynı sorunla karşılaşmanıza neden olacaktır ki buda sizler için can sıkıcı bir duruma gelecektir. Örneğin bilinçsiz ve ucuz kalitesiz malzeme kullanılarak uygulama yapılan bir temel, çatı, havuz, asansör boşluğu, teras, dam, bodrum sizler için maliyet arttıracaktır. Biriken suyun temizlenmesi ve bina içinde oluşan kötü koku, yapıya verdiği zarar vs gibi durumlarla karşılaşmamanız için biz Santaş İzolasyon olarak Mersin su yalıtımı olarak sizlere çözüm odaklı, kaliteli malzeme, garantili uygulama yaparak sizlere hizmet sağlıyoruz.
Bu hususlar dikkate alınarak yapılacak su yalıtımı ve su izolasyonu hem binanızın ömrünü uzatacak hem de binada oturan daire sahiplerinin daha konforlu bir hayat sürmelerini sağlayacaktır. Uygun olmayan malzeme ile yapılan su yalıtım uygulamaları sonuç vermeyecek, ödenen ücretlerde apartman yönetiminin yeniden para toplamasını zorlaştıracak ve apartman yönetimine olan güveni sarsacaktır. Santaş İzolasyon olarak su izolasyonu ve su yalıtımı uygulamaları yapmaktayız. Kentsel dönüşüm sayesinde yeni yapılanmanın yoğun olduğu ilçedeki binalarda ve hali hazırda kullanılmakta olan konutlarda bina dış ısı yalıtımı, Bina temel ve perde izolasyonu, Bina çatı izolasyonu önem kazanmaktadır. Kış aylarında yağan yağmur ve kar sularının bina temel ve perde betonlarına etki etmemesi için mutlak suretle işin ehli kişiler tarafından su yalıtımı, Mersin su izolasyonu ve ısı yalıtımı yapılmalıdır. Bina içinde ve bina dışında yapılacak olan yalıtım hem sizleri hem de binanızı korumakla kalmayacak kışın ödemiş olduğunu ısınma ücretlerinde de çok ciddi düşüş sağlayacaktır. Bina temelinden alan suyun, binanın yapımında kullanılan donatılara (beton, demir donatı vs.) çok ciddi zararlar vererek konutun ömrünü kısaltacağı gibi olası bir deprem sırasında gerektiği gibi sağlam kalamayacaktır. İkamet edilecek binaların insan sağlığı ve güvenliği açısından izolasyonun önemi bu noktada öne çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı yapılacak su izolasyonu , su yalıtımı ve ısı yalıtımı çok daha fazla  önem kazanmaktadır. Mersinde yapılacak su izolasyonu ilin fiziki yapısı dikkate alınarak yapılmalıdır. İl sınırlarının bir kısmını oluşturan denizin yaratmış olduğu yüksek nem ve ilçenin kuzeyinde ormanların bulunması, bina temel ve perde izolasyonunu daha önemli kılmaktadır. Denize yakın yerlerde yapılan konutlar içinde tuzlu su büyük risk oluşturmaktadır. Tuzlu suyun bina donatılarına verdiği zararı hepimiz çok iyi biliriz zaman geçtikçe tuzlu suyun demir donatılar üzerindeki olumsuz etkilerinin önüne geçebilmenin tek yoludur izolasyon ve yalıtım. Kış aylarında yaşanan olumsuz hava koşullarında binanızın fiziki olarak, sizlerin de maddi olarak zarar görmemeniz açısından mutlaka Su Yalıtımı ve Isı yalıtımı yaptırmanızdır.
Bu hususlar dikkate alınarak yapılacak su yalıtımı ve su izolasyonu hem binanızın ömrünü uzatacak hem de binada oturan daire sahiplerinin daha konforlu bir hayat sürmelerini sağlayacaktır. Uygun olmayan malzeme ile yapılan su yalıtım uygulamaları sonuç vermeyecek, ödenen ücretlerde daire sahiplerine maddi yönden külfet olacaktır.
Mersin su izolasyonu firması olan Santaş Teknolojik İzolasyon Sistemleri, su yalıtımı ve Mersin ısı yalıtımı işlerini kendi bünyesinde bulunan makineler ile uygulamasını yapmaktadır. Standartta kullanılan sürme izolasyon ürünlerinden çok daha üstün nanoteknolojik su yalıtım malzemeleri sayesinde uzun yıllar geçirimsizlik sağlayan su izolasyonu sağlamaktadır. En büyük avantajı olarak uygulanan bu nanoteknolojik su izolasyon ürünlerimiz ek yeri olmayan, su ve ısı geçirimsiz bir izolasyon sağlamasıdır. 

 

Uzmanlık Alanlarımızdan Bazıları;
 Mersin sürme su izolasyonu
 Geomembran uygulamaları ile Mersin su izolasyonu
 PVC membran ile Mersin su yalıtımı
 EPDM membran ile Mersin su izolasyonu
 TPO membran ile Mersin su izolasyonu
 FPO membran ile Mersin su yalıtımı
 ECB membran ile Mersin su izolasyonu
 HDPE membran ile Mersin su yalıtımı
 Sodyum Bentonit membran ile Mersin su izolasyonu
 Mersin dam izolasyonu
 Mersin teras izolasyonu
 Mersin çatı izolasyonu
 Mersin havuz izolasyonu
 Mersin otopark su izolasyonu
 Mersin negatif su izolasyonu
 Mersin çimento esaslı su izolasyonu
 Mersin bodrum su izolasyonu
 Mersin asansör kuyusu su izolasyonu
 Mersin poliüretan su izolasyonu
 Mersin akrilik jel su izolasyonu
 Mersin poliüretan reçine su izolasyonu
 Mersin temel su izolasyonu
 Mersin asansör çukuru su izolasyonu
 Mersin enjeksiyon su izolasyonu
 Mersin enjeksiyon su yalıtımı
 Mersin negatif su yalıtımı
 Mersin otopark su yalıtımı
 Mersin asansör kuyusu su yalıtımı
 Mersin temel su yalıtımı
 Mersin akrilik jel su yalıtımı
 Mersin poliüretan su yalıtımı
 Mersin bodrum su yalıtımı
 Mersin çimento esaslı su yalıtımı
 Mersin otopark su yalıtımı 
 Mersin teras su yalıtımı
 Mersin havuz su yalıtımı
 Mersin çatı su yalıtımı
 Mersin dam su yalıtımı
 Mersin su izolasyonu
 Mersin su yalıtımı

kısacası Santaş İzolasyon olarak; su izolasyonu, su yalıtımı konularında nanoteknolojik ürünlerle her gün kendini yenileyen izolasyon ürünleriyle uzman bilgi ve kadrosuyla Mersinde izolasyonda lider konumda olan firmamız sizlerin izolasyon sorunlarını çözüm konusunda her zaman destek olacaktır.

 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU