yandex

Santaş İzolasyon

Santaş İzolasyon

Santaş Mersin’ in en güvenilir su drenaj ve su yalıtım şirketlerinden biridir. Yetenekli ekibimiz, basit su izolasyon sorunları veya daha karmaşık temel sızdırma sorunları olsun, sizleri hızla anlayacak ve çözecek tecrübe, beceri ve tekniklere sahiptir. Ev ve işyeri sahiplerinin sel ve diğer drenaj sorunlarından kaynaklanabilecek sorunlar hakkında endişelenmelerine gerek kalmadan konforlu bir ev/ işyerinizi istenmeyen sulardan korumanıza yardımcı oluyoruz.

Etkin ve Profesyonel Kadro

Santaş ekibi, kendinizi işine adamış bilgili, çalışkan kişilerden oluşur. Firmamız 23 yılı aşkın bir süredir kaliteli ürünlerden ödün vermeden, işi verdiği süre taahhütlerinde yerine getirerek özenle ve verimle çalışmaktadır. Projenin her detayını inceleyerek ve sorunlarınıza profesyonel çözümler için size mümkün olan tüm seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca nezaketin değerini iyi bilen firmamız size, mülkünüze ve komşularınıza gereken saygı ile hizmet almayı hak etmeniz bilinciyle çalışmaktadır. Her izolasyon deneyimimizin keyifli olmasını sağlamak için müşterilerimizle güçlü ilişkiler kuruyoruz.

İşçilik Garantimiz

Ekibimiz, müşterilerimizle ilişkiler kurmaya ve sürdürmeye inanan personellerdir. Yüksek kalitede ürünlerimiz ile yaptığımız işlerimiz için müşterilerimize sunduğumuz seçenekler ile izolasyon işlerimizde 3-5-7 ve 10 yıl işçilik garantisi vermekteyiz. Tüm onarımlar, giderlerin düzenli olarak bakımının yapılması şartıyla sınırlı süreli olarak garantimiz kapsamındadır (ayrıntılar sözleşmelerde ve kullanım talimatları ile verilmektedir). Yaptığımız işin kalitesinden emin şekilde sizlerle de bu güveni paylaşmaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Çukurova ve Akdeniz Bölgesi başta olmak üzere tüm illerde hizmet vermekteyiz.

 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU